Categories
Bize ulaşın

Yingfengyuan sanayi Group Limited

Ekle: No.159 FuZhou Road Kuzey, QingDao-266000, Çin

TEL: +0086-532-85986513

FAKS: +0086-532-85988713

 

Taş şirket:

MAFYA: + 86-151-6606-2866

E-posta: sinoystone@aliyun.com

WEB: http://www.sinoystone.com

 

Kimyasal şirket:

MAFYA: + 86-18660259678

E-posta: yfychemical@yahoo.com

WEB: http://www.yingfengyuan.cn

News

Ana sayfa > Haberler > İçerik

Qingdao YingFengYuan Endüstriyel Yeni Ürünü Başardı

Yingfengyuan sanayi Group Limited | Updated: Jul 13, 2016

Son zamanlarda, firmamız resmi olarak prim sınıfı baryum hidroksit monohidrat tozu başlattı ve resmi olarak satış promosyonu gerçekleştirdi.


Baryum hidroksit monohidrat esas olarak içten yanmalı motorun yağlayıcısı ve baryum bazlı yağ ve yağ için süper-çok amaçlı çok amaçlı katkı maddesi olarak kullanılır. Ayrıca pancar şekeri üretimi, ilaç, plastik, suni ipek, su ve diğer baryum tuzu üretiminin demineralizasyonu da kullanılabilir. Baryum hidroksit monohidrat tozu, müşterileri tarafından önemli kimyasal tepkisellik, düşük dağılım ve düşük demirin kimyasal özellikleri ve düzgün dağılımı için iyi karşılanmaktadır. Ürün piyasaya çıktığında, birçok işletme bizimle işbirliği amaçlarına ulaştı.


Baryum tuzlarımız ve stronsiyum tuzlarımız piyasada büyük övgü almaktadır. Bu yeni ürünün lansmanı baryum hidroksit monohidrat kategorimizi zenginleştiriyor ve ürünlerin kapsamlı rekabet gücünü artırıyor. “Detaylara ve kaliteye konsantre olmak” bizim başlangıç noktamızdır. Ve “baryum, manganez ve stronsiyum bileşiklerinin dünya lideri tedarikçisi olmak” istiyoruz. Pazardan geliyoruz ve üretime adaıyoruz. Ayrıca, sürekli olarak çalışma sürecini destekleyecek, ürün kalitesini artıracak ve müşteriler için uzun vadeli istikrarlı, yüksek kaliteli ve verimli ürünler ve hizmetler sunacağız.